SILVIA NAVARRO
Dobrodosli na forum o Silvii Navarro.

Mnostvo njenih slika,video zapisa.

Ne samo to,imate i download serija.Ceka vas mnogo

toga.DOBRO DOSLI.Vole vas vase adminke !
SILVIA NAVARRO
Dobrodosli na forum o Silvii Navarro.

Mnostvo njenih slika,video zapisa.

Ne samo to,imate i download serija.Ceka vas mnogo

toga.DOBRO DOSLI.Vole vas vase adminke !
SILVIA NAVARRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILVIA NAVARRO


 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 KOMENTARI????

Go down 
AuthorMessage
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

KOMENTARI???? Empty
PostSubject: KOMENTARI????   KOMENTARI???? EmptySat May 15, 2010 4:12 pm

A šta drugo reći nego da je serija savršena! Barem meni! Paloma i Diego su savršeni zajedno, i ne znam da li su bolji kad se vole ili kad se svađaju! Od svih likova u svim serijama, mislim da su mi ono najdraži par! Jednostavno sam se valjala od smijeha na njihove ispade ljubomore, vidi se da bi se bacili jedno drugome u zagrljaj ali reže kao pas i mačka i nijedno ne odustaje, hahahah! A i ta ljubavna priča mi je baš nekako tužna i romantična! Pogotovo kad se sjetim onog dijela da je ona bila trudna kad ga je otišla tražiti u London i da je tamo izgubila dijete! Pa onda divim se njezinoj snazi i odlučnosti da uzme svoj život u ruke, suoči se sa svim problemima i postane vrlo cijenjena poslovna žena! I na kraju, opet mi se plače kad se sjetim koliko su toga proživjeli da bi napokon bili sretni, uvijek kad se ponadaju i stvore neke planove nešto se desi da im to sve pokvari!
Osim njih dvoje, iako su na neki način bili glavni negativci Barbara i fabian su mi bili također dragi likovi, i imali su zanimljivu ljubavnu priču! Ono, u braku su, on nju vara, ona za to zna, pa je on po potrebi malo s Marcijom, pa onda se vrati ženi da uništi ljubavnicu i tako u krug, hahaah! Njih dvoje su mi bili baš lijep par, i ne znam da li su još zajedno i u privatnom životu jer sam čitala da su tri puta prekidali i mirili se!
Daniela i Harold KOMENTARI???? Icon_flower, vrlo smiješan i zanimljiv duet, hahaah! Svatko bi poželio onakvu sestru koja će učiniti sve za sreću svog brata!
Miguel Tehejros, koliko god mi taj lik bio fizički KOMENTARI???? Affraid odvratan, haha,,toliko mi je bio i smiješan u svom izigravanju velikog gospodina!
Ma uglavnom, producenti su okupili jednu nama možda tada nepoznatu ali vrlo dobru družinu koja je napravila vrhunski posao!

Ja napisala svoju Bibliju, haha,,sad vi.......
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

KOMENTARI???? Empty
PostSubject: Re: KOMENTARI????   KOMENTARI???? EmptySun May 16, 2010 5:41 am

Evo danas vidim da su ovu seriju opet pustili ispočetka na Spectrum tv, mislim da počinje negdje oko 13.00 h, pa ako je tko u prilici ako želi može gledati! Ja nažalost ne mogu! Moji će me ubiti zbog toliko sapunica, hahahah! Od 11-12 gledam Catalinu svaki dan, znači i vikendom, a onda od 14-17, gledam MEPS, što na Novoj što na Pink Bh, ali ako uspijem baciti oko koji put, vrlo rado ću ja ponovno gledati i Palomu, hahaahh! Nezgodno mi je to jer satelit imam na tv-u u boravku pa mi stari ne da da cijeli dan presjedim dolje i gledam trakavice kako ih on zove,,hahah!
Back to top Go down
 
KOMENTARI????
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Komentari...??
» Komentari ??
» Komentari ??
» KOMENTARI???
» Komentari ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SILVIA NAVARRO :: Sve o Silvii Navarro :: Filmografija :: Cuando seas mia-
Jump to: