SILVIA NAVARRO
Dobrodosli na forum o Silvii Navarro.

Mnostvo njenih slika,video zapisa.

Ne samo to,imate i download serija.Ceka vas mnogo

toga.DOBRO DOSLI.Vole vas vase adminke !
SILVIA NAVARRO
Dobrodosli na forum o Silvii Navarro.

Mnostvo njenih slika,video zapisa.

Ne samo to,imate i download serija.Ceka vas mnogo

toga.DOBRO DOSLI.Vole vas vase adminke !
SILVIA NAVARRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILVIA NAVARRO


 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Komentari na slike

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Estrella-Marina
Admin
Admin
Estrella-Marina


Posts : 199
Join date : 2010-04-17
Age : 27

Komentari na slike Empty
PostSubject: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyMon Apr 19, 2010 2:06 am

OWDE KOMENTARISITE SLIKE.... Komentari na slike Icon_exclaim
Back to top Go down
http://silvianavarro.yours.tv
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptySat May 15, 2010 8:20 am

Pozdrav društvo, evo mene! Napokon da ispunim obećanje! Imala sam nekakvih obaveza pa nisam stigla postaviti slike ranije! Sorry zbog toga, ali nisam zaboravila obećanje i sorry, ali nisam ih baš slagala po redu, mislim da je važnije da ih imamo više, nego da budu posložene po redu! nisu baš razbacane bilo kako ali ipak,,,,,uglavnom! Večeras stiže još slika! Uživajte! Pozdrav
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptySat May 15, 2010 1:40 pm

Nešto mi je kompjuter postao spor, tako da zasad imate ovo! Sutra postvim još nekih slika iz MEPSa + ove ostale koje nisu vezane za serije! ( jao, muka mi je kad se sjetim kako mi je onih 400 slika iz MEPSa otišlo u vjetar tamo na onom starom forumu).
Back to top Go down
Aura

Aura


Posts : 12
Join date : 2010-05-15
Age : 30
Location : Split

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptySat May 15, 2010 2:02 pm

Evo mene, nova sam ovdje .. nadam se da će biti zanimljivo ovdje ;)
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptySat May 15, 2010 2:39 pm

Evo i ovako da ti službeno zaželim dobrodošlicu i ja se nadam da će anm biti super i da će ovaj forum zaživjeti!
Back to top Go down
Aura

Aura


Posts : 12
Join date : 2010-05-15
Age : 30
Location : Split

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptySun May 16, 2010 7:36 am

Nadam se i ja .. nadam se da cu biti redovito ovdje Komentari na slike Icon_razz
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptySun May 16, 2010 8:46 am

Evo za sad ovo iz MEPSa, poslije postavim ostatak!
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptySun May 16, 2010 3:20 pm

Unatoč mojoj velikoj želji i dobroj volji, moj komp i net mi ne dopuštaju da večeras postavim još sve slike iz Mepsa do kraja, ubijaju me i spori su do bola! Za ovih zadnjih desetak slika mi je trebalo skoro sat i pol! Zato ostavljam ovo da završim sutra, valjda neće biti tako sporo???
Back to top Go down
vesna12345
Saznajes po malo ko je Silvia
Saznajes po malo ko je Silvia
vesna12345


Posts : 81
Join date : 2010-05-16

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyTue May 18, 2010 11:31 am

Nata, hvala ti na trudu, slike su super, nemoj se opterecivati da sve bude odjednom, bolje da imamo stalno po malo nesto novo vidjeti
Silvica je preprelijepa, ona i Lucero su moje najdraze glumice.
Uh, kada vidim slikice sa Sergiom, sva se rastopim (CSM a i u La Heredera) bas su bili divan par
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed May 19, 2010 12:18 pm

Kad malo bolje razmislim imaš pravo! Mislila sam večeras još natrpati, ali budem stavila možda samo par komada! A slažem se da su ona i Sergio i za mene savršeni
Back to top Go down
Aura

Aura


Posts : 12
Join date : 2010-05-15
Age : 30
Location : Split

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed May 19, 2010 4:10 pm

nato slike su ti prva liga Komentari na slike Icon_biggrin
hvala na trudu Komentari na slike Icon_cheers
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed May 19, 2010 4:13 pm

Ma nema na čemu, ali izgleda da će i ove biti bačene u vjetar???? Komentari na slike Icon_cry Objasnila sam ti tamo na onaj PM....
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed May 19, 2010 4:27 pm

Volim je na pnoj drugoj, hahahah,,obožavam kad radi smiješne face, haha,,a na trećoj je posebno lijepa
Back to top Go down
Aura

Aura


Posts : 12
Join date : 2010-05-15
Age : 30
Location : Split

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed May 19, 2010 4:47 pm

ee nadam se i ja da ce sve bit uredu s ovim, nebi bilo fer Komentari na slike Icon_redface
Back to top Go down
Aura

Aura


Posts : 12
Join date : 2010-05-15
Age : 30
Location : Split

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed May 19, 2010 4:51 pm

ma naša silva bi se samo zajebavala, za zabavu je rođena imam dojam .. i nisam baš ni u krivu
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed May 19, 2010 4:57 pm

hahahaaahha,,imaš pravo, u potpunosti se slažem! hahaha, gledala sam je u dosta onako izjava koje je davala i intervjua i luda je sto posto, hahahahaah!
Priča kao navijena, sto na sat,,,hahaahh! I pitaju je da li više sluša ili priča?? A veli ona, voljela bi slušati,,,,ahahahah,,i nasmije se,,,haahahh! Mislim si ja, znamo mi da bi ti voljela slušati, ali ne možeš šutiti,,,hahahaah
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed May 19, 2010 5:02 pm

Briši poruke tamo u inboxu, pun ti je i ne mogu ti poslati poruku, a kad ovo pročitaš ja ću obrisati! Eh, da,,možemo i ovdje ubuduće slati PM, tako da ne moramo prelaziti tamo kad smo ovdje,,hahahahaaahah
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed Aug 25, 2010 9:11 am

Joj fotkice naše najdraže..kako je opet lijepo vidjeti ovu temu aktivnu..ahahhah
Back to top Go down
Nata-SilvaFan
Admin
Admin
Nata-SilvaFan


Posts : 120
Join date : 2010-04-17

Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyWed Aug 25, 2010 1:41 pm

Odlične fotke Amela...obožavam je na ovima gdje je bilo to nešto za zaštitu okoliša i te stvari. Baš nam Chivis vodi brigu o tome. Evo zadnjih dana stalno na twitteru piše o nekakvom projektu o čišćenju Golfskog zaljeva. Naša mala ekologinja..hahahh
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike EmptyThu Aug 26, 2010 7:18 am

Neka, neka se ona brine za ekologiju,to joj je baš dobro
Back to top Go down
Sponsored content





Komentari na slike Empty
PostSubject: Re: Komentari na slike   Komentari na slike Empty

Back to top Go down
 
Komentari na slike
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Komentari na slike,novosti...
» Komentari na slike nowosti....
» Komentari na slike,nowosti
» Komentari na slike,nowosti...
» Komentari na slike nowosti.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SILVIA NAVARRO :: Sve o Silvii Navarro :: Foto-galerija-
Jump to: